info@auta-kamery.cz
+420 800 140 144


Nakup více kusů a získej slevu až 5%! Více... Naše výrobky mají
české menu! Více...
Poskytujeme
záruční i pozáruční servis! Více...
Kamery pro sport Alpha UPS

Nové příslušenství pro autokameru Lamax Drive C7

Vážení přátelé,

nyní u nás můžete nakoupit nové příslušenství pro autokameru Lamax Drive C7. Jedná se o přísavný držák na sklo, GPS modul a autonabíječku.

LAMAX DRIVE C7 Holder

Přísavný držák pro LAMAX DRIVE C7 na sklo a jiné hladké povrchy. Přísavný držák využívá moderní prvky pro montáž a nastavení, takže s ním můžete jednoduše manipulovat. Jednoduchá manipulace je také jednou z důležitých vlastností při výběru autokamery. Pro více informací o držáku na sklo pro kameru do auta Lamax Drive C7 přejděte na produktovou kartu ZDE.

GPS Modul pro LAMAX DRIVE C7

GPS modul se dodává jako volitelné příslušenství k autokamerám LAMAX. GPS modul nahrává projetou trasu a ukládá ji do paměti kamery. Pro více informací o GPS modulu pro kameru do auta Lamax Drive C7 přejděte na produktovou kartu ZDE.

LAMAX DRIVE C7 Car Charger

Originální nabíječka do auta pro autokameru LAMAX DRIVE C7. Pro více informací o autonabíječce pro kameru do auta Lamax Drive C7 přejděte na produktovou kartu ZDE.

AJ Trade s.r.o.
info@auta-kamery.cz
+420 800 140 144

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím